Dodano

Rekrutacja na studia licencjackie dla Profesjonalistów – Charakteryzacja i Kostiumografia

REKRUTACJA NA STUDIA LICENCJACKIE DLA OSÓB PRACUJĄCYCH W ZAWODZIE CHARAKTERYZATORA I KOSTIUMOGRAFA

Studia dla profesjonalnych Charakteryzatorów i Kostiumografów w Wyższej Szkole Artystycznej w Warszawie z możliwością uzyskania tytułu licencjata w skróconym do dwóch lat cyklu kształcenia.

Z przyjemnością informujemy, że Wyższa Szkoła Artystyczna w Warszawie, jako jedyna uczelnia w Polsce posiadająca uprawnienia do prowadzenia kierunku „charakteryzacja i kostiumografia”, otwiera rekrutację na studia niestacjonarne dla charakteryzatorów i kostiumografów, którzy są zainteresowani potwierdzeniem umiejętności, wiedzy oraz doświadczenia zawodowego dyplomem licencjackim.

Program oraz forma studiów zostały specjalnie dostosowane do potrzeb i doświadczenia praktycznego osób zajmujących się zawodowo charakteryzacją i kostiumografią.

Oferta jest skierowana do osób posiadających co najmniej trzyletnie, udokumentowane doświadczenie zawodowe w zakresie charakteryzacji i/lub kostiumografii.

Dzięki specjalnej ścieżce kształcenia, stworzonej przez nas w oparciu o indywidualną organizację studiów, możesz połączyć obowiązki zawodowe z uzyskaniem tytułu licencjata.

Studia ruszają od marca 2024 roku.
Łączny czas trwania studiów wraz z kwalifikacją wstępną – 2 lata
(4 semestry).

Odkryj nowe horyzonty w swojej karierze i wspólnie z nami nadaj artystyczną rangę profesji charakteryzatora i kostiumografa, tworząc innowacyjne standardy w świecie filmu i teatru.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej:tel. 790 510 789

REKRUTACJA NA STUDIA LICENCJACKIE
DLA PROFESJONALISTÓW

Aktualności