Dodano

Wystawa prac dyplomowych Absolwentów WSA

Serdecznie zapraszamy na uroczysty wernisaż i wystawę prac dyplomowych Absolwentów Wyższej Szkoły Artystycznej w Warszawie!
Termin: wernisaż wystawy 7 czerwca, godz. 19:00,
ekspozycja wystawy 7 czerwca – 2 lipca 2024 roku.
Miejsce: Terminal Kultury Gocław, Filia Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy, ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 24, Warszawa.

Podczas wystawy zaprezentowane zostaną prace dyplomowe naszych utalentowanych Absolwentów, które odzwierciedlają ich umiejętności i pasję do sztuki. Wystawa obejmuje projekty artystyczne od charakteryzacji i kostiumografii, przez projektowanie graficzne, po malarstwo, rzeźbę, czy fotografię. Każdy projekt jest unikalny i stanowi przykład kreatywności i świeżego spojrzenia młodych twórców.

Kuratorzy i opieka artystyczna:
Kuratorzy wystawy: dr Agnieszka Zawisza, mgr Malwina Wieczorek-Brade
Opieka artystyczna: Agata Manowska

W ramach wydarzenia zapraszamy również na otwarte działania artystyczne, gdzie będzie można stworzyć własną stylizację! Poprzez prezentację projektów artystycznych oraz działania twórcze, chcemy przybliżyć Wam zawód artysty i zachęcić do aktywnych działań twórczych.

To wyjątkowe wydarzenie jest doskonałą okazją, aby wspólnie celebrować osiągnięcia Absolwentów Wyższej Szkoły Artystycznej w Warszawie, obcować z ciekawymi projektami artystycznymi i rozwijać w sobie pasję do sztuki.
Dołącz do nas i pozwól się zainspirować!

Wydarzenie organizowane jest w ramach przedsięwzięcia Wyższej Szkoły Artystycznej pn. „Mazowiecka Akademia Sztuki”.
Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.
Partnerem wystawy jest Terminal Kultury Gocław, Filia Centrum Promocji Kultury Praga-Południe.
Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Dzielnicy Praga-Południe.

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA

Aktualności