Dodano

Wystawa najlepszych prac dyplomowych Absolwentów WSA

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy najlepszych prac dyplomowych tegorocznych Absolwentów Wyższej Szkoły Artystycznej w Warszawie, który odbędzie się 26-go czerwca 2023 roku o godz. 18.30 w Terminalu Kultury w Warszawie przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 24.
Dyplomy WSA to niesamowite doznania, gdzie pasja, moc kreacji i radość tworzenia pokazują nie tylko ogromną kreatywność naszych Dyplomantów ale także ich wiedzę i umiejętności praktyczne, które uzyskali w procesie kształcenia na naszej Uczelni. Tegoroczne dyplomy były piękne, niezwykle dojrzałe i na bardzo wysokim poziomie, wybraliśmy z nich te najbardziej spektakularne, aby zaprosić Was na pełne doznań przeżycie artystyczne podczas wernisażu i wystawy najlepszych prac dyplomowych w Terminalu Kultury w Warszawie.
Uczestnicy wystawy: Joanna Kusztal, Agnieszka Magiera-Zielińska, Gabriel Orłowski, Adrianna Turska, Ewa Geisler, Weronika Glinka, Filip Mikołajczyk, Jakub Raus, Anna Stachnik, Julia Stefańska, Zofia Tadeusz, Robin Chuchla, Dorota Stefan, Klaudia Gajda, Anna Seweryn, Anna Miśkowicz, Julia Matea Petelska-Althamer.
Nie może Was zabraknąć!
Wystawa potrwa do 01.08.2023 r.
Dołącz do wydarzenia – klik!
Autorką prezentowanej pracy jest tegoroczna Absolwentka WSA Joanna Kusztal.
Współorganizatorem wystawy jest:

 

Aktualności