Dodano

KREATYWNY DZIEŃ OTWARTY

Złap z nami oddech przed maturą i zanurz się w świat kreacji – poznaj Świat Charakteryzacji i Kostiumografii w WSA!
Zapraszamy do wspólnego tworzenia w pracowniach charakteryzacji i kostiumu Wyższej Szkoły Artystycznej w Warszawie podczas kreatywnego Dnia Otwartego.

✅Stwórz swoją pierwszą charakteryzację face art wyrażając kolorem emocje w kreatywny sposób. Warsztaty poprowadzi Joanna Minkiewicz, która pokaże Wam, jak w prosty sposób możecie stworzyć swoją własną wizję charakteryzacji i obudzić w sobie artystę.
Podczas dnia otwartego spotkacie również:
✅Paulę Adryańczyk, która opowie o zawodzie charakteryzatora i świecie efektów specjalnych w filmie. Zaprosi Was do stworzenia pierwszych trików stosowanych przez charakteryzatorów w ich pracy.
✅Paulinę Antoniewicz – założycielkę pracowni Czyni Cuda. Dzięki bogatemu doświadczeniu i ciągłemu dążeniu do znajdowania nowych rozwiązań, wraz ze swoimi współpracownikami spełnia marzenia scenografów i kostiumografów, powołując do życia postacie z ich projektów.
✅Zuzannę Jankowską – Zuzanna jest tegoroczną Absolwentką WSA, a kostium jej autorstwa możecie podziwiać na naszej grafice Dnia Otwartego. Zuzanna opowie Wam o tym, w jaki sposób przebiegała jej praca nad dyplomem licencjackim oraz o procesie kształcenia w WSA, który doprowadził ją do uzyskania tytułu licencjata.
✅Po zakamarkach WSA oprowadzać Was będą nasi Studenci – Ambasadorzy rekrutacji, którzy opowiedzą o studiach ze swojej perspektywy.
✅Do Waszej dyspozycji będzie również Biuro Organizacji Studiów, gdzie uzyskacie wszelkie informacji dotyczące rekrutacji, programów, stypendiów.

Dla wszystkich biorących udział w Dniu Otwartym przygotowaliśmy 100 zł zniżki na wpisowe, wystarczy przesłać tego dnia formularz zgłoszeniowy przez naszą stronę – zakładka Rekrutacja.

Wykreuj z nami swoją przyszłość!

Zapraszamy do WSA!

Aktualności