Dodano

WSA podczas Święta Saskiej Kępy

lata 20-te, epoka, kostium, makijaż, charakteryzacja, fryzura

Miło nam poinformować, że Wyższa Szkoła Artystyczna została zaproszona do udziału w XIII edycji Święta Saskiej Kępy pod hasłem „Radość wolności”.


26 maja (tj. sobota) na Saskiej Kępie było można poczuć się jak w międzywojennej Warszawie!
W godzinach od 14:00 do 23:00 uczestnicy, goście, mieszkańcy wzięli udział w uroczystej, barwnej paradzie, koncertach gwiazd na trzech scenach: przy ul. Obrońców, Rondzie Waszyngtona i PROMie Kultury.

Nas też tam nie zabrakło. Kostiumy inspirowane latami 20-tymi naszych Studentek wzięły udział zarówno w pardzie jak i w sesji zdjęciowej wykonanej przez Piotra Krzywickiego – od 2003 roku nieprzerwanie do dziś jeden z wiodących fotografów biznesowych polskiej edycji Newsweeka.


Zobacz galerię zdjęć:
http://charakteryzacja.pl/projekty-artystyczne/sesja-zdjeciowa-dni-saskiej-kepy-2018/ 


Zobacz video: 


W XIII edycji Święta Saskiej Kępy pod hasłem „Radość wolności” wzięły udział Studentki WSA:
Justyna Janczuk, Monika Moskwa – Costumes & Art From Heart, Olga Naliwajko, Wiktoria Cyntia Kolecka-Majewicz, Zuzana Paula, Magdalena Węglinska, Natalia Brzęczkowska, Julia Młodzik
Pomoc: Monika Krystyna Filipowska, Marzena Tylka.
Modelki: Ela Laudy z “Debiutantki”, Zuzia Klamczyńska, Magdalena Gregorarz z “Debiutantki”, Kamila Godlewska z “Debiutantki”, Klementyna Malczewska, Weronika Ładosz, Katarzyna Boczek, Julia Anna Ciborowska z “Debiutantki, Wiktoria Szczygieł z “Debiutantki”
Koordynator: Magda Wierzbicka, Karolina Olczyk
Warszawa, 26 maja 2018.

Główni organizatorzy:  Zarząd Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy, Prom Kultury Saska Kępa, Centrum Promocji Kultury.

http://promkultury.pl/o-nas/swieto-saskiej-kepy/

 

Aktualności