Dodano

Pokaz WSA “Czar i wdzięk Niepodległej” podczas Nocy Muzeów 2018,Wilanów

pokaz, wyzsza szkola artystyczna, makijaz, wizaz, makeup, kostium,. lata 20-te, epoka, niepodleglosc

Pokaz kostiumów Wyższej  Szkoły Artystycznej “Czar i wdzięk  Niepodległej” podczas Ogólnopolskiej  Nocy  Muzeów 2018 na dziedzińcu  w  Wilanowie


Z przyjemnością informujemy o corocznym udziale Wyższej Szkoły Artystycznej w Warszawie w wyjątkowym święcie kultury, sztuki i nauki jakim jest Noc Muzeów.
WSA została zaproszona do udziału w Nocy Muzeów organizowanej w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie! Dziękujemy Dyrekcji Pałacu w Wilanowie za to, że po raz kolejny nam zaufała, oddając swoją przestrzeń pod naszą opiekę artystyczną.
Projekt powstał we współpracy Wyższej Szkoły Artystycznej, Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie oraz programu edukacyjno-charytatywnego Debiutantki, którego twórczynią jest pani Agnieszka Dagmara Michalczyk.

Z tej okazji 19 maja 2018 roku o godzinie 21.00 na dziedzińcu Muzeum Pałacu Króla Jana odbył się epokowy pokaz mody podczas którego, uczestniczki programu “Debiutantki” wcieliły się w postacie pięknych, wytwornych dam odzianych w kostiumy wykonane własnoręcznie przez studentów WSA a inspirowane modą lat dwudziestych i trzydziestych.

 

Aktualności