Dodano

NOC W WSA

DRZWI OTWARTE – FILMOWA NOC W WSA
Dołącz do naszego niezwykłego wydarzenia, które odbędzie się w trakcie ogólnopolskiej Nocy Muzeów, 18 maja o godzinie 19:00 w siedzibie uczelni przy ulicy Siennickiej 6a. Zapraszamy na niezapomnianą noc pełną sztuki i kreatywności.
Razem odkryjemy tajemnice kina i efektów specjalnych, tworząc film i zamieniając naszą uczelnię w prawdziwy plan filmowy.
Odwiedź pracownię charakteryzacji, gdzie będziemy przygotowywać postacie i tworzyć różnorodne charakteryzacje, makijaże oraz fryzury.
W pracowni kostiumu będą czekały na Was warsztaty tworzenia stylizacji, gdzie razem będziemy kreować postacie poprzez tworzenie elementów kostiumów.
To będzie prawdziwy pokaz najróżniejszych technik, gdzie każdy chętny będzie mógł spróbować swoich sił w tych dziedzinach lub stać się jedną z postaci.
Nasi Studenci oraz Ambasadorzy przyjmą różne role, stając się reżyserami, operatorami, scenografami oraz kierownikami produkcji. A przez zakamarki naszej uczelni poprowadzą Was postacie rodem z horroru!
Nasza sala wykładowa zmieni się natomiast w Muzeum Dziwactw, gdzie prezentowane będą nietypowe prace studentów.
Podczas wydarzenia będziecie mieli również okazję spotkać się z profesjonalistami z branży.

Dołącz do naszego wyjątkowego wydarzenia, aby poznać świat sztuki filmowej i teatralnej od kulis oraz być może zainspirować się do podjęcia studiów artystycznych!

Dla wszystkich biorących udział w FILMOWEJ NOCY W WSA, przygotowaliśmy 100 zł zniżki na wpisowe, wystarczy przesłać tego dnia formularz zgłoszeniowy!

Aktualności