Dodano

Praktyki zawodowe przy Saturday Night Live Polska

snl, wyzsza szkola artystyczna, praktyki, program, charakteryzacja

Bardzo miło nam poinformować, iż Wyższa Szkoła Artystyczna w Warszawie rozpoczęła realizację praktyk zawodowych, pod okiem głównej charakteryzatorki Agnieszki Jońcy na planie bijącego rekordy popularności programu Saturday Night Live Polska. 

 Saturday Night Live Polska – to polska edycja amerykańskiego programu Saturday Night Live. Produkowany jest na licencji NBC Universal przez firmę Rochstar, na zlecenie polskiego oddziału Showmax.

Dla Studentów realizujących praktyki to dobra okazja do poznania kultury i sposobu pracy w danej organizacji oraz możliwość  zdobycia nowych doświadczeń  oraz nawiązywanie nowych znajomości i kontaktów. Pion charakteryzacji, mentor w postaci Agnieszki Jońcy wspiera studentów swoją wiedzą i doświadczeniem, uczy, stymuluje kreatywność i przedsiębiorczość, motywuje, rozbudza zaangażowanie oraz doradza.

Praktyki organizowane są przez wspierające studentów i uczniów Biuro Praktyk i Karier.

Więcej na:
https://web.facebook.com/SNL.Polska/?_rdc=1&_rdr

Aktualności

Używamy plików cookies w celach statystycznych i funkcjonalnych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich stosowanie w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. Zamknij komunikat