Dodano

Goście specjalni w WSA

Grudzień i styczeń miesiącami szlifowania umiejętności zawodowych studentów!!! 
Uczymy się od najlepszych.

❗To, co wiemy jest tylko kropelką, to czego doświadczamy w praktyce to cały ocean.
Zarówno grudzień zeszłego roku jak i styczeń br. na naszej Uczelni obfitował w wiele ciekawych artystycznych wydarzeń.
Dodatkowe warsztaty zorganizowane przez dyrektor artystyczną Agatę Manowską w ramach upraktyczniania profilu nauczania pozwoliły studentom poszerzyć wiadomości z zakresu nauczanych zawodów oraz poznać prawdziwy świat zawodowców.

GOŚCILI U NAS:
KATARZYNA SUJKA – jedna z najznakomitszych polskich wizażystek, malującą na co dzień gwiazdy polskiego show-biznesu. W WSA prowadziła warsztaty związane z tematyką „ślubnego makijażu”

MAGDALENA WIŃSKA – wieloletnia makijażystka modowa pracującą między Paryżem a Warszawą dla takich klientów jak Louis Vuitton, Tatuum, Mohito czy Badura. W WSA prowadziła warsztaty o tematyce Contemporary Fashion Makeup. Studenci dowiedzieli się, jak wygląda zawodowa praca makijażystki modowej, jak pracuje się ze światowej sławy klientami oraz jakie panują trendy ostatniego sezonu na potrzeby sesji zdjęciowych do modowych magazynów.

– MARGO HOLDER – wizażystka hollywoodzkich gwiazd.
Dla Studentów była to jedna z niewielu okazji, aby poznać osobę, która na co dzień pracuje z takimi gwiazdami jak Kylie Minogue, Rita Ora, Nicole Scherzinger, Elle Macpherson, osobę która wykonuje makijaże najsławniejszym aktorom do takich wydarzeń jak gala rozdania Oskarów, czy Festiwal w Cannes, osobę, która maluje do kampanii reklamowych największych światowych marek jak Swarovski, Chanel, Elizabeth Arden, Nike i wiele innych.

EWELINA MRÓZ – wykładowca WSA na studiach podyplomowych. W WSA prowadziła warsztaty związane z tematyką „reklamowego makijażu” oraz Face Chartu.


Dla studentów odbyły się również:

warsztaty fryzjerskie “Wyczesz LOOKa, czyli jak poradzić sobie z materią nieuczesaną” prowadzone przez Beatę Korczyńską fryzjerka stylistka, wizażystka, charakteryzatorka. Zdobywczyni nagrody głównej prezesa Międzynarodowych Targów Poznańskich w największym w Polsce konkursie fryzjerstwa kreatywnego: „KREATOR 2016”. Wielokrotna uczestniczka i laureatka konkursów fryzjerskich, obecnie jurorka. Współtwórczyni artystycznych grup fryzjerskich „B-free” i „MastersTeam”. Współautorka pokazów fryzjerskich, w których łączy fryzjerstwo ze sztuką charakteryzacji.
Kurs fryzjerski I stopnia – pozwolił studentom podnieść i usystematyzować wiedzę z zakresu fryzjerstwa o podstawowe umiejętności fryzjerskie, niezbędne podczas sesji zdjęciowych, pracy przy pokazach mody, czy na planach filmowych.

– warsztaty z podstaw szycia prowadzone przez doświadczonych i wykwalifikowanych Wykładowców Agnieszkę Kacperską-Gałązkę oraz Krzysztofa Skorupk. Warsztaty odbyły się w Zespole Szkół Odzieżowych, Fryzjerskich i Kosmetycznych nr 22, przy ul. Kazimierzowskiej 60 w Warszawie.

 

 

 

Aktualności