Dodano

Wystawa Anny Konikowskiej

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy prac Anny Konikowskiej- absolwentki Wyższej Szkoły Artystycznej, który odbędzie się 21 czerwca 2015 roku (niedziela) w Galerii Freta (Rynek Nowego Miasta) o godzinie 18:00.

Na wystawie zaprezentowane zostaną najpiękniejsze prace artystki wykonane w pracowni charakteryzacji WSA wieńczące okres ponad 3 lat nauki. Zobaczymy prace z zakresu charakteryzacji teatralno- filmowej oraz kostiumu. Na żywo zaprezentowane zostaną autorskie projekty własnoręcznie szytych i zdobionych przez artystkę strojów, a także wydruki fotograficzne prac autorstwa Malwiny de Brade.

Wśród wybranych prac zobaczymy między innymi kostium inspirowany kolekcją kobierców wschodnich Teresy Sahakian, który mogliśmy podziwiać na prestiżowej wystawie w pałacu Pod Blachą, współczesny kostium inspirowany narodowymi barwami, który pojawił się na tegorocznym pokazie Fashion Week Poland w ramach FashionPhilosophy w Łodzi, przepiękną kreację, która pojawiła się w Domu Artysty Plastyka podczas Nocy Muzeów, a także genialne prace licencjackie prezentowane podczas niedawnego wernisażu dyplomowego studentów WSA w Centrum Promocji Kultury.

Dodatkowo w Galerii Freta będziemy mogli raz jeszcze zobaczyć wybrane prace licencjackie tegorocznych absolwentów Wyższej Szkoły Artystycznej.

Anna Konikowska– absolwentka Wyższej Szkoły Artystycznej w Warszawie kierunku Malarstwo, specjalności: Kostium i rekwizyt sceniczny. Dyplom z wyróżnieniem pod opieką prof. Andrzeja Macieja Łubowskiego.

Wernisaż wystawy: 21 czerwca 2015 roku
Galeria Freta ul. Freta 39 (Rynek Nowego Miasta w Warszawie)
Godzina: 18:00

Zamknięcie wystawy planowane jest pod koniec wakacji.

Wystawa organizowana we współpracy Wyższej Szkoły Artystycznej oraz Galerii Freta.

Sprawdź szczegóły

www.wsa.art.pl

www.galeriafreta.pl

 

Aktualności