Dodano

Rektor dr. Robert Manowski uhonorowany nagrodą The Best&More 2018

liderzpowolania, wyzszaszkolaartystyczna, nagroda, nominacja
W czasie uroczystej gali nagrodę i tytuł „Lider z Powołania” w kategorii Lider w sztuce otrzymał dr. Robert Manowski, rektor Wyższej Szkoły Artystycznej w Warszawie. Nagrodę wręczyła Beata Sekuła, redaktor naczelna Magazynu WHY Story.
To było drugie uhonorowanie Rektora nagrodą. Pierwszą nagrodę przyznano Rektorowi w 2017 roku w uznaniu za najwyższą jakość, wyjątkowe kierunki kształcenia oraz indywidualne podejście do Studentów.
W tym roku oprócz wręczenia nagrody zaproszono Rektora do wzięcia udziału w panelu dyskusyjnym dotyczącym liderów społecznych, którzy dzięki własnym pasjom i zaangażowaniu osiągają sukcesy.
Elementem artystycznym podczas konferencji była wystawa prac studentów WSA oraz licytacja bardzo pracochłonnych i wypracowanych technicznie rysunków Rektora. Rysunki choć są wyzwaniem dla wyobraźni to mają szczególny charakter praktyczny, ponieważ impulsem do ich powstania było ściśle określone zamówienie wynikające z potrzeb jednego z etapów produkcji filmowej.

Rektor udowadnia, że wizja rysownika zdefiniowana jako sztuka a sprowadzona do funkcji służebnej w dziele filmowym może też egzystować jako niezależna i interesująca forma plastyczna. 


Zobacz galerię zdjęćhttp://charakteryzacja.pl/projekty-artystyczne/nagroda-the-best-more-2018/

Przeczytaj artykuł “WSA-pasja, kreatywność, nowoczesność”: http://whystory.pl/wsa-pasja-kreatywnosc-nowoczesnosc-szkola-artystyczna-inna-niz-wszystkie/

Zobacz relację z wydarzenia: http://whystory.pl/konferencja-lider-z-powolania-2018-w-polskim-komitecie-olimpijskim/


 

 

Aktualności