Dodano

Wyższa Szkoła Artystyczna w Muzeum El Greco na Krecie

Wystawa Muzeum El Greco
Wyższa Szkoła Artystyczna po raz kolejny przekracza granice Polski! Mamy ogromną przyjemność ogłosić nadchodzącą wystawę prac absolwentów i absolwentek Wyższej Szkoły Artystycznej w Muzeum El Greco na Krecie, w ramach Festiwalu Kultury i Sztuki zorganizowanym przez Politistikos Sylogos Fodele i Municipality of Malevizi oraz CRETE REGION. Wystawa będzie trwała od 15 do 30 lipca 2020 roku. Już niedługo opublikujemy materiały z samej wystawy.

Zwieńczeniem całej drogi przebytej w Wyższej Szkole Artystycznej jest dyplom – pewnego rodzaju podsumowanie artystycznej i branżowej działalności studenta oraz świadectwo jego twórczej i kreatywnej dojrzałości. Każdy projekt przedstawiany w ramach pracy dyplomowej jest przez studentów własnoręcznie wykonany, odlewany i rzeźbiony. Również kostiumy, buty, nakrycia głowy
i biżuteria to rezultat samodzielnej pracy młodych twórców. Projekty grafików są natomiast reaclizacją autorskich wizji młodych artystów.

Prezentowane na wystawie prace to właśnie dyplomy, które są dojrzałymi projektami podsumowującymi artystyczną drogę edukacji w Wyższej Szkole Artystycznej w Warszawie.

Τα λέμε σύντομα!

Aktualności