Dodano

Wspieramy projekty społeczne

wyzsza szkola artystyczna, makeup, projekt speleczny, praktyra, sesja, pokal, wizaz

WSA podjęła współpracę z agencją reklamową IQ Marketing oraz agencją promocyjno-filmową HG Film
Wspierając projekty społeczne zaangażowaliśmy się:

 • w pomoc przy realizacji wyjątkowej, charytatywnej sesji zdjęciowej zrealizowanej w ramach świątecznych warsztatów kreatywnych. “W tym roku postanowiliśmy podzielić się częścią naszej codziennej pracy i pokazać dzieciom i młodzieży ze Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego w Piasecznie sesję fotograficzną od kuchni. Zaprosiliśmy ich do studia, na spotkanie z profesjonalnym fotografem. To właśnie oni wystąpili jako nasi modele. Był to dzień pełen radości i magii”-mówi organizator.
  Foto: Arek Wiedeński Fotografia
  Mua/Hair: Studentki WSA Martyna Dobrowolska Make Up Artist & Stylist, Weronika Olczyk, Kinga Cypryńska
  Organizator: IQ Marketing Poland
 • w pomoc przy charytatywnym pokazie mody “Gala Gwiazd na Gwiazdkę”, która była wyjątkowym spotkaniem gwiazd, mediów i ludzi biznesu, ale także okazją do zaprezentowania kolekcji  Anny Cichosz – Fashion Designer oraz Doroty Goldpoint. Nasza Studentka Monika Krystyna Filipowska dzielnie reprezentowała WSA i zajmowała się pionem charakteryzacji dbając o wygląd popularnych aktorek m.in. Małgorzaty Potockiej, Teresy Lipowskiej, Joanny Kurowskiej i Elizy Gwiazdy.
  Miejsce: Hotel Mazurkas
  Organizator: Cudowna osobowość Małgorzata Puczyłowska
  Monika na zdjęciach z Małgorzatą Marią Potocką, Sylwią Wysocką, Teresą Lipowską.
 • w pomoc przy charytatywnym pokazie mody “Zima mroźna nam nie groźna” To mikołajkowa impreza charytatywna na rzecz potrzebujących dzieci. W rolę modelek i modeli wcieliły się gwiazdy ekranu, polityki i dziennikarstwa. A nasze studentki Weronika Krawczak, Julia Trojak dzielnie zajmowały się pionem charakteryzacji przygotowując gwiazdy i dzieci do pokazu.

Aktualności