Dodano

Podsumowanie roku 2020

Podsumowanie roku 2020

✨Rok 2020 był pełen niespodziewanych zwrotów akcji, które na długo pozostaną w naszej pamięci. ✨

Pomimo całej niechęci do zaraz już słusznie minionego roku, chcieliśmy dziś podzielić się w Państwem pozytywnymi wydarzeniami, które udało nam się zrealizować w czasie ostatnich 12 miesięcy.

⭐W 2020 roku prace naszych absolwentów zostały wystawione w Muzeum El Greco na Krecie. Takiej wystawy dyplomów w historii WSA jeszcze nie mieliśmy. Nie wspominając już o tym, iż prace cieszyły się tak dużym zainteresowaniem, że o naszej ekspozycji napisała brazylijska gazeta.

⭐W czasie izolacji, założyciel WSA – dr Robert Manowski, nagrał serię artystycznych filmów, w których pokazał nam, że kreatywność może być lekarstwem, które sprawi, że będziemy ze sobą bliżej, pomimo fizycznego dystansu.

⭐Pomimo tego, że nie odbyła się Noc Muzeów, udało nam się zrealizować kilka sesji zdjęciowych razem z Programem Debiutantki. Wilanów otworzył się dla nas. Mogliśmy wystawić tam prace naszych studentów.

⭐W 2020 roku udało nam się przeprowadzić zdalną inaugurację roku, która otworzyła nas na nowe działania.

⭐Zrealizowaliśmy akcję wspominkową na naszym kanale YouTube.

⭐Zorganizowaliśmy konkursy z atrakcyjnymi nagrodami dla naszej społeczności akademickiej i nie tylko.

⭐Rozpoczęliśmy kilka współprac, o których opowiemy Wam już niedługo.

✨Nie wszystkie nasze plany się ziściły, ale generalnie jest OK. Zobaczymy co przyniesie nam rok 2021. Czekamy w napięciu lub z utęsknieniem. ✨

Aktualności